Як створювати та редагувати статті у Вікіпедії: вебінар для журналістів

8 липня о 19:00 тонкощами створення статей у найбільшій онлайн-енциклопедії з журналістами поділиться адміністратор української Вікіпедії, менеджер проєктів ГО «Вікімедіа Україна» Антон Процюк.

Більшість журналістів впевнені, що писати для ЗМІ і для Вікіпедії — це одне й те саме. Та насправді все не так просто. Потрібно не тільки вміти чітко і по суті викладати свої думки, а й знати правила, за якими працює найбільша у світі онлайн-енциклопедія. 

«Детектор медіа» та «Вікімедіа Україна» запрошують українських журналістів долучитися до спільноти авторів української Вікіпедії. Після вебінару учасники зможуть самостійно створювати і редагувати статті у Вікіпедії та бути впевненими, що все зробили правильно.

Про що піде мова: 

  • Як працює найбільша у світі онлайн-енциклопедія
  • Які правила треба знати, щоб створити статтю у Вікіпедії самостійно
  • Як практично виглядає редагування та створення статей у Вікіпедії

Вебінар безкоштовний. Реєстрація за посиланнямЛінк на вхід у подію надійде до вас електронним листом.

Вебінар проходить у межах «Місячника журналістики». Це спільний проєкт громадських організацій «Детектор медіа» та «Вікімедіа Україна», покликаний ближче познайомити українських журналістів з тонкощами використання Вікіпедії, а вікіпедистів — з основами медіаграмотності та аналізу інформації в ЗМІ і журналістськими стандартами. 

«Місячник журналістики» триває з 15 червня по 15 липня 2020 року.

Протягом місяця планується серія вебінарів та онлайн-обговорень. Слідкуйте за анонсами та беріть участь у подіях онлайн.

 

Фото Karolina GrabowskaPexels

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *