Світлана Остапа поспілкувалась з колегами з суспільного мовника Грузії
Голова Наглядової ради НСТУ, заступниця шеф-редактора “Детектора медіа” Світлана Остапа та директорка ГО “Детектор медіа” Галина Петренко відвідали грузинське Суспільне і поспілкувались з генеральною директоркою суспільного мовника Грузії (GPB) Тінатін Бердзенішвілі та головою наглядової ради Василем Маглаперідзе.
На зустрічі керівники розглянули існуючу тісну співпрацю між грузинськими та українськими мовниками, а також майбутні спільні ініціативи.
«Для нас завжди важливо бачити наших українських друзів, колег і однодумців у Грузії. Про співпрацю суспільного мовника Грузії з суспільним мовником України з початку війни я більше нічого не скажу. Також було надано величезну загальну підтримку, як моральну, так і технічну. Ми пишаємося і цінуємо нашу дружбу. Сьогодні ми говорили про поглиблення цих контактів, про новаторські ідеї та про те, що можна зробити, щоб отримати перевірену інформацію з першоджерела – України», – сказала Тінатін Бердзенішвілі.
За підсумками зустрічі Світлана Остапа розповіла про обмін досвідом між суспільними мовниками Грузії та України .
«На зустрічі ми обмінялися досвідом. Було дуже приємно дізнатися, що ми сім’я. Ми підтримуємо один одного, що важливо для України. Грузія була втягнута в конфлікт з Росією, а ви добре знаєте, що таке Росія: терористична держава, яка може бомбити мирне населення лише заради власної вигоди. Ми в Україні цінуємо допомогу Грузії та суспільного мовника Грузії», – зазначила Світлана Остапа.
Крім того, за словами голови наглядової ради суспільного мовника Василя Маглаперідзе, на зустрічі сторони обговорили плани на майбутнє.
«Ми тісно співпрацюємо із Суспільним України. Ми маємо партнерські відносини в цьому складному середовищі. У нас була справді ділова та захоплююча зустріч. Давайте зараз сплануємо, як якомога менше сприяти поширенню брехні та дезінформації. Ми також говорили про супервізійну діяльність і наш досвід там. Ми члени великої сім’ї і неймовірно близькі друзі”, – сказав Маглаперідзе.
Протягом усієї війни суспільний мовник Грузії тісно співпрацював із суспільним мовником України, займаючись численними ініціативами на підтримку України.