Громадська організація «Детектор медіа» оголошує тендер 01-2020-FIN на надання аудиторських послуг щодо пакету фінансової звітності за 2019 рік

Учасників тендеру просимо уважно ознайомитись із «Технічне завдання» (окремий файл у форматі MS Word), що додається до цього оголошення.

Умови проведення тендеру:

  • Ціни мають бути зазначені в гривнях, включаючи всі податки та накладні витрати;
  • Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – не пізніше 11 лютого 2020 року, 18:00 за київським часом.

Планується, що переможця тендера буде обрано на засіданні тендерного комітету не пізніше 14 лютого  2020 року після детальної технічної, фінансової та юридичної  оцінки тендерних пропозицій, але тільки після затвердження переможця тендеру донором. Про результати тендеру його учасники будуть повідомлені письмово електронною поштою.

Пропозиції, подані відповідно до цього оголошення та згідно з положеннями, визначеними у документах, що додаються, оцінюватимуться, виходячи із параметрів відповідності «Технічне завдання», якості та цінових показників, з урахуванням усіх витрат та сум податків.

Пропозиції повинні надсилатися в закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою на адресу: ГО «Детектор Медіа», 01032, м. Київ, вул. Микільсько-Ботанічна, 17/4-А (1 поверх, окремий вхід з вулиці). Контактний тф. +38 098 446 61 95.

На конверті має бути зазначено – «Тендер 01-2020-FIN».

ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право запитувати  від учасників тендеру   додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам «Технічне завдання».

ГО «Детектор Медіа» не надає учасникам тендеру додаткової інформації, окрім тієї, яка міститься в цьому оголошенні та «Технічне завдання».

ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку тендерну заявку відповідно до документації та власних Внутрішніх політик та процедур та право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх Заявок у будь-який час до укладення договору, не несучи, при цьому, ніякої відповідальності перед учасниками тендеру.

Будь-які додаткові запитання щодо процедури проведення тендеру, а саме термінів його проведення, оформлення документів та повноти комплекту документації можна надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу zelin.tk@gmail.com

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *