«Детектор медіа» запустив подкаст «Медіуми» про історії, у які нас втягує медіаіндустрія

«Детектор медіа» запускає новий подкаст під назвою «Медіуми», де Наталка Соколенко та Вадим Міський розбиратимуть історії, у які нас втягує медіаіндустрія.

У першому випуску подкасту — історія Дональда Трампа, який завдяки іміджу в медіа став «своїм» для американців, що зрештою принесло йому посаду президента країни. Та й до президентства і після він залишається найпопулярнішою людиною в Google Trends.

Гостя випуску — фахівчиня з міжнародних комунікацій, адвокаційна директорка Ridley Walsh (США) Вероніка Вельч.

У випуску мова йде про те, як не особливо талановитий бізнесмен зумів проникнути в усі американські медіа, що про це думають автор бестселера «Ніколи не їжте наодинці» Кейт Ферацці та гостя випуску. Чи є можливість для звичайного американця не бачити і не чути Трампа, а також як Трампові вдається зараз проникати у медіа по всьому світу і в США. Чи намагається хтось обернути проти Трампа його тотальну присутність у медіа і про можливу заміну йому, що підростає на FoxNews. І звісно ж, висновки з історії з Трампом: коли не політик, людина без особливих талантів за допомогою медіа стає суперзіркою, а потім і президентом. Також у випуску торкнуться того, як реагує американське суспільство на історію з порнозіркою, і дадуть комунікаційні поради для публічних людей, яким кортить комусь відправити свої нюдси.

Підписатися на подкаст «Медіуми» можна на Apple PodcastsGoogle PodcastsSpotifySoundCloudCastBox та інших подкастингових платформах.

Також рекомендуємо: «ДМ» нещодавно запустив подкаст із назвою «Детектор медіа говорить», у якому ми начитуємо найцікавіші статті та рецензії, що виходять на шпальтах наших онлайн-видань. Якщо у вас не вистачає часу на читання, ви можете просто слухати нашу аудіоверсію. Підписуйтесь на подкаст та отримуйте доступ до найцікавіших матеріалів «Детектора медіа» у зручному для вас форматі.

Нагадаємо, у перші дні повномасштабного вторгнення програмний директор ГО «Детектор медіа» Вадим Міський запустив подкаст «Русскій фейк…» зі спростуваннями проявів ворожої дезінформації. Завдяки співпраці з «Українським радіо» передача доступна на окупованих територіях. Одна зі слухачок, яка пережила піврічну російську окупацію неподалік Херсона, розповіла, що ця радіопрограма допомогла їй та односельчанам «зберегти зв’язок з реальністю» в умовах повної відсутності інших українських медіа. Восени 2022 року подкаст здобув аудіопремію «СЛУШНО» в номінації «Найкраще журналістське розслідування» за вибором аудиторії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *