Галина Петренко увійшла до складу журі журналістського конкурсу про історії українського бізнесу

Спілка Українських підприємців у партнерстві з компанією «Нова пошта» проводить конкурс «Люди дії: історії тих, хто вистояв», покликаний відзначити редакційні журналістські матеріали про українських підприємців.

Мета конкурсу — заохотити та підтримати національні та регіональні медіа писати про український бізнес та його внесок у розвиток економіки. Цьогоріч у конкурсі також з’явилася додаткова номінація, покликана відзначити українських журналістів та фіксерів, які супроводжують іноземних медійників та допомагають їм у підготовці матеріалів про український бізнес.

​​За умовами конкурсу розглядаються лише редакційні матеріали, опубліковані чи випущені в ефір з 1 вересня 2022  до 31 травня 2023 року включно, в яких розповідається про український локальний бізнес. Заявки приймаються до 6 серпня включно.

Три найкращі матеріали отримають грошову винагороду в 30 тис., 20 тис. або 10 тис. грн відповідно, а переможець у номінації «Підтримка міжнародних медіа у висвітленні української тематики» — 20 тис. грн.

Матеріал на конкурс повинен відповідати таким стандартам:

  • зберігати баланс думок (забезпечувати об’єктивність у висвітленні подій);
  • бути достовірним (посилатися виключно на надійні, офіційні та неупереджені джерела інформації);
  • мати чітку структуру та максимально розкривати заявлену тематику і суть, бути логічно послідовним);
  • не бути спонсорським матеріалом (явне або приховане фінансування матеріалу на користь описаних у ньому бізнесів чи груп впливу, а також формат нативної реклами забороняється для участі в конкурсі);
  • мати чітке відокремлення між фактами і коментарями (цитування, пряма мова, відображення позицій окремих сторін мають бути очевидно виділеними, не подаватися як фактична інформація;
  • бути безстороннім та незаангажованим (журналіст має виражати нейтралітет щодо поданих у матеріалі даних та не висловлювати свою підтримку на користь певних осіб у матеріалі).

Оцінювати роботи будуть Олена Плахова (директорка з управління репутацією групи компаній «Нова пошта»), Катерина Глазкова (виконавча директорка Спілки українських підприємців), Галина Петренко (директорка ГО «Детектор медіа»).

Виконавча директорка ГС «Спілка українських підприємців» Катерина Глазкова зазначила, що конкурс — це спосіб від імені усіх підприємців країни подякувати журналістам, які в своїх матеріалах розповідають про українських підприємців.

«Бачити свою компанію в сюжетах чи на сторінках українських друкованих чи онлайн-видань завжди приємно, але в останній рік це ще і дуже важливо. Бо це, перш за все, про підтримку, яка має і моральну, і бізнес-складову, адже часто журналісти відкривають локальний бізнес для сотень покупців і в такий спосіб вносять свій вклад у розвиток українського бізнес-середовища в цілому», — каже Катерина Глазкова.

Директорка з управління репутацією групи компаній «Нова пошта» Олена Плахова відзначає: «Цей конкурс як відзнака важливої місії, яку журналісти несуть під час війни. Підприємці відіграють ключову роль у мобілізації ресурсів країни для підтримки військової боротьби. Адже вони є джерелом ідей та технологій, які підсилюють армію, та допомагають відновлювати інфраструктуру, приходять на допомогу людям там, де бракує ресурсів. Дякуємо вам, журналісти, що помічаєте ці зусилля та розповідаєте про них, не втрачаючи цей фокус. Сподіваємось, ваші історії, репортажі та новини надихнуть ще більше представників бізнесу продовжувати свою справу попри все».

Подати заявку на участь у конкурсі можна за посиланням: https://sup-info.wixsite.com/liudy-dii-2023

Інформаційні партнери конкурсу  ГО «Детектор медіа» та «Інтерньюз-Україна».

Переможцями конкурсу у 2022 році стали:

1 місце — Ракша Лариса (Bazilik.media), з матеріалом «Ми почали розбирати потужне виробництво у той момент, коли за 2-3 км вже точилися артилерійські й танкові бої»;

2 місце — Хаміна Дарина (ПОГЛЯД), з матеріалом «Кава із запахом перемоги. Історія Гостомельського виробництва кави “Minelly”»;

3 місце — Тарасенко Тетяна (aggeek.net), з матеріалом «Як війна трансформує бізнес: овочі “з’їли” салати ТОВ “СевенФілдз Фарм”»;

Особлива відзнака СУП — Рихліцький Володимир («Економічна правда»),  з матеріалом «До війни Collar експортувала товари для тварин у 78 країн. Як компанії вдалось вціліти в Чернігові та почати з нуля».

З усіма фіналістами можна ознайомитись за посиланням.

Колаж: Спілка українських підприємців

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *