11 липня – вебінар «Сучасні тренди медіаграмотності для держслужбовців»

Асоціація інноваційної та цифрової освіти та ГО “Детектор медіа” запрошують державних службовиць на вебінар «Сучасні тренди медіаграмотності для держслужбовців».

Вебінар сфокусується на кроках, яких необхідно вжити для підвищення рівня інформаційної безпеки конкретних людей та організацій, що дозволить за підсумками скласти дієву програму захисту персональних та організаційних інформаційних ресурсів.

У програмі будуть розкриті такі теми:

•  чому і як медіаграмотність допомагає в ухваленні найкращих рішень
• найкращі практики для розвитку рівня критичного мислення
• експертність авторів, джерел інформації, зокрема телеграм-каналів
• ключові наративи й тактики російської пропаганди
• як визначати маніпулятивний медіаконтент, розрізняти дезінформацію, шкідливі пропагандистські наративи.

Вебінар буде корисним для:  лідерок, що працюють в державній службі.

Спікер: Вадим Міський,  програмний директор ГО “Детектор медіа”  – провідного українського аналітичного центру у сфері свободи медіа та протидії дезінформації,  журналіст та медіаменеджер, експерт  та ведучий програм з питань протидії дезінформації. З 2015 року є членом Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Вебінар відбудеться 11 липня о 17:00 у форматі стріму на Youtube. Запис ефіру буде згодом доступним на тому ж каналі, однак організатори закликають долучатись саме до онлайн-трансляції, оскільки це дасть змогу слухачам поставити спікеру свої запитання і отримати на них відповіді.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *