12 червня – вебінар “Медіаграмотність у сфері освіти: збільшення інформаційної компетентності працівників”

Асоціація інноваційної та цифрової освіти та ГО “Детектор медіа” запрошують лідерок в сфері освіти на вебінар “Медіаграмотність у сфері освіти: збільшення компетентності освітян”.

Вебінар сфокусується на кроках, яких необхідно вжити для підвищення рівня інформаційної безпеки конкретних людей та організацій, що дозволить за підсумками скласти дієву програму захисту персональних та організаційних інформаційних ресурсів.

У програмі будуть розкриті такі теми:

  • Що таке медіа і як вони на нас впливають?
  • Як представникам освіти використовувати можливості медіа для професійної діяльності?
  • Як убезпечити себе та дітей в інтернеті?
  • У чому полягають завдання медіаосвіти в навчальних закладах?
  • Який світовий та український досвід медіаосвіти можна використати?

Вебінар буде корисним для:  лідерок, що працюють в сфері освіти: вищої, шкільної, неформальної, професійної технічної т.і.

Спікер: Вадим Міський,  програмний директор ГО “Детектор медіа”  – провідного українського аналітичного центру у сфері свободи медіа та протидії дезінформації,  журналіст та медіаменеджер, експерт  та ведучий програм з питань протидії дезінформації. З 2015 року є членом Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Вебінар відбудеться 12 червня о 17:00 у форматі стріму на Youtube. Запис ефіру буде згодом доступним на тому ж каналі, однак організатори закликають долучатись саме до онлайн-трансляції, оскільки це дасть змогу слухачам поставити спікеру свої запитання і отримати на них відповіді.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *