17 січня «Детектор медіа» презентує NewsBoard — безкоштовний інструмент для оцінки якості українських теленовин

17 січня о 12:00  в інформагенції «Укрінформ» громадська організація «Детектор медіа»  представить власний інтерактивний інструмент NewsBoard.

NewsBoard — це новий проєкт «Детектора медіа», що дозволяє оцінити якість новин на українському телебаченні. Інтерактивний інструмент дає змогу побачити, які теми найчастіше з’являються у вечірніх новинах восьми центральних телеканалів, чи дотримуються ці телеканали журналістських стандартів, де виходять матеріали з ознаками замовності на користь політиків, компаній та медіавласників.

У NewsBoard зібрані дані про випуски новин, які виходять у праймтаймі телеканалів СТБ, ICTV, «Україна», «Інтер», «UA: Першого», «1+1», Першого незалежного і 5 каналу. Дані зібрані за останні три роки, моніторинг проводиться на основі методології моніторингу телевізійних і радійних програм; дані оновлюються щотижня.

NewsBoard буде цікавим всім, хто стежить за якістю контенту на українському телебаченні: медійній спільноті, журналістам, професійним громадським та правозахисним організаціям, аналітикам, дослідникам, донорам, активним представникам громадянського суспільства.

Місце проведення заходу: інформаційна агенція «Укрінформ» (вулиця Хмельницького, 8/16, Київ)

Дата та час: 17 січня 2022 року з 12:00 до 13:00.

Трансляція події в тому числі відбуватиметься в режимі онлайн на фейсбук-сторінці «Детектор медіа», на ютуб-каналі та сайті «Укрінформу».

Буде синхронний переклад на англійську мову.

Учасники:

–        Галина Петренко, директорка ГО «Детектор медіа»;

–        Ксенія Ілюк, медіаналітикиня ГО «Детектор медіа»;

–        Отар Довженко, головний редактор онлайн-видання «Детектор медіа».

На захід запрошуються представники міжнародних організацій, громадського сектору та медіа.

З організаційних питань, які стосуються «Детектора медіа», звертайтесь до Юлії Зелінської, 098-446-61-95, zelin.tk@gmail.com.

Презентація проводиться ГО «Детектор медіа» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *