20 квітня – лекція Наталії Лигачової “Журналістика незалежної України: Історія від першої особи”

20 квітня о 18-00 відбудеться онлайн-лекція голови ГО “Детектор медіа” Наталії Лигачової “Журналістика незалежної України: Історія від першої особи”.

Основні питання лекції:

– як журналісти переходили від пропагандистської журналістики радянського зразка до журналістики правди;

– як еволюціонували політичні ток-шоу;

– які моменти в історії спонукали журналістів до солідарності.

Переглянути лекцію можна онлайн у Youtube.

Це буде четверта серія відеолекторію “Журналістика незалежної України: Історія від першої особи”, що є проєктом, у межах якого провідні українські журналісти діляться історіями про створення ключових медій, а також про формування трендів і явищ, що визначали інформаційний порядок денний в країні і свідками яких були оповідачі.

Попередні лекції циклу:

Вахтанґ КіпіаніДоба темників в українській журналістиці

Діана ДуцикПро вплив медіа на політику та політики – на медіа

Віталій ПортниковНародження журналістики незалежної України 

Відеолекторій відбувається в рамках підготовки до вручення Премії імені Георгія Ґонґадзе – відзнаки для журналістів, заснована Українським ПЕН у партнерстві з kmbs, powered kmbs alumni platform та виданням “Українська правда” для підтримки незалежних журналістів. Премія присуджується раз на рік 21 травня – у день народження Георгія Ґонґадзе. Лауреатом 2019 року став Вахтанґ Кіпіані – засновник видання “Історична правда” та автор однойменної телепрограми, засновник Музею-архіву преси, автор книг. Лауреат 2020 року – публіцист, теле- і радіоведучий Павло Казарін.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *