27 або 28 квітня — інтенсив з медіаграмотності та критичного мислення від «Детектора медіа»

27 або 28 квітня «Детектор Медіа» разом з Київським молодіжним центром запрошує на безплатний денний інтенсив «Наука медіаграмотності та критичного мислення» для молоді.

Сьогодні надзвичайно важливо постійно прокачувати навичку медіаграмотності, адже ворог не спить, а його дезінформація стає лише досвідченішою.

На інтенсиві розкажемо та навчимо користуватися фактчекінгом. Вмітимете розпізнавати фейкові новини та маніпулятивні прийоми ворожих медіа. Знатимете ієрархію дезінформації. І все це протягом 7 годин.

Буде можливість і задати свої питання, адже спікери — досвідчені медійники, працівники «Детектора медіа».

Перший тренінг «Як розпізнати маніпулятивні прийоми» проведе Ольга Білоусенко — аналітикиня дезінформації, керівниця Центру досліджень «Детектора медіа», спеціалістка з гендерної дезінформації;

Другий тренінг «Фактчекінг» проведуть Леся Бідочко — аналітикиня «Детектора медіа»,  Ph.D., викладачка НаУКМА;

Олексій Півторак — аналітик «Детектора медіа», спеціалізується на викритті пропаганди. Цікавиться великими даними й міжнародною політикою.

Третій тренінг «Типологія фейкових новин» проведе Олександр Пирожков — координатор проектів з медіаграмотності для молоді «Детектора медіа», фактчекер.

  • Коли: 27 або 28 квітня, з 10:30 до 18:00 (захід ідентичний 2 дні, тому обирай зручний для тебе день);
  • Де: вул. Левка Лук’яненка 13-Б, Київський університет ім.Б.Грінченка, аудиторія 503 (м. Мінська).

Реєстрація обов’язкова за посиланням. Реєструйся, аби дізнатися детальний розклад та забронювати собі місце https://forms.gle/B41Ew4DMQ1QTaerj8 

Приходь — ми навчимо тебе відрізняти правду від брехні та протидіяти дезінформації!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *