27 червня – вебінар “Медіаграмотність сучасної української молоді як протидія інформаційній агресії”

Асоціація інноваційної та цифрової освіти та ГО “Детектор медіа” запрошують молодіжних лідерок на вебінар «Медіаграмотність сучасної української молоді як протидія інформаційній агресії».

Вебінар сфокусується на кроках, яких необхідно вжити для підвищення рівня інформаційної безпеки конкретних людей та організацій, що дозволить за підсумками скласти дієву програму захисту персональних та організаційних інформаційних ресурсів.

У програмі будуть розкриті такі теми:

  • Що таке фейк, які головні прийоми медіаманіпуляції, чому так легко потрапити в пастку медіабрехні та якими є загальні правила перевірки інформації?
  • Чи варто довіряти блогерам, та навчитеся критично оцінювати інформацію, яку вони публікують.
  • Як убезпечити себе від фейків в інтернеті
  • Який світовий та український досвід медіаосвіти можна використати.

Вебінар буде корисним для:  молодіжних лідерок або лідерок, що працюють з молоддю.

Спікер: Вадим Міський,  програмний директор ГО “Детектор медіа”  – провідного українського аналітичного центру у сфері свободи медіа та протидії дезінформації,  журналіст та медіаменеджер, експерт  та ведучий програм з питань протидії дезінформації. З 2015 року є членом Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Вебінар відбудеться 27 червня о 17:00 у форматі стріму на Youtube. Запис ефіру буде згодом доступним на тому ж каналі, однак організатори закликають долучатись саме до онлайн-трансляції, оскільки це дасть змогу слухачам поставити спікеру свої запитання і отримати на них відповіді.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *