4 липня – вебінар «Медіаграмотність та журналістика: як відповідально створювати контент»

Асоціація інноваційної та цифрової освіти та ГО “Детектор медіа” запрошують лідерок в сфері журналістики на вебінар «Медіаграмотність та журналістика: як відповідально створювати контент»

Вебінар сфокусується на кроках, яких необхідно вжити для підвищення рівня інформаційної безпеки конкретних людей та організацій, що дозволить за підсумками скласти дієву програму захисту персональних та організаційних інформаційних ресурсів.

У програмі будуть розкриті такі теми:

  • як створюються новини?
    • які існують професійні стандарти?
  • в який спосіб можуть маніпулювати медіа суспільною думкою через новини?
    • як соцмережі міняють сприйняття новин?

Вебінар буде корисним для:  лідерок, що працюють в журналістики, промо та комунікацій.

Спікер: Вадим Міський,  програмний директор ГО “Детектор медіа”  – провідного українського аналітичного центру у сфері свободи медіа та протидії дезінформації,  журналіст та медіаменеджер, експерт  та ведучий програм з питань протидії дезінформації. З 2015 року є членом Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Вебінар відбудеться 4 липня о 17:00 у форматі стріму на Youtube. Запис ефіру буде згодом доступним на тому ж каналі, однак організатори закликають долучатись саме до онлайн-трансляції, оскільки це дасть змогу слухачам поставити спікеру свої запитання і отримати на них відповіді.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *