6 червня – вебінар «Боротьба з дезінформацією та цифрова безпека: ключові стратегії для громадських організацій»

Асоціація інноваційної та цифрової освіти та ГО “Детектор медіа” за підтримки Democratic Institute for International Affairs (NDI) запрошують представників громадського сектору на вебінар «Боротьба з дезінформацією та цифрова безпека: ключові стратегії для громадських організацій».

Вебінар сфокусується на кроках, яких необхідно вжити для підвищення рівня інформаційної безпеки конкретних людей та організацій, що дозволить за підсумками скласти дієву програму захисту персональних та організаційних інформаційних ресурсів.

У програмі будуть розкриті такі теми:
– Фейки, дезінформацію та маніпуляції – звідки вони походять, як поширюються та які наративи несуть.
– Основні стратегії захисту від зловмисних інформаційних впливів.
– Методи розрізнення наукових знань та псевдонауки, об’єктивної статистики та псевдостатистики.
– Цифрова безпека, зокрема щодо безпечної комунікації та захисту гаджета.

Вебінар буде корисним для:  представників та представниць громадських та благодійних організацій зокрема і громадянського суспільства загалом.

Спікер: Вадим Міський,  програмний директор ГО “Детектор медіа”  – провідного українського аналітичного центру у сфері свободи медіа та протидії дезінформації,  журналіст та медіаменеджер, експерт  та ведучий програм з питань протидії дезінформації. З 2015 року є членом Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Вебінар відбудеться  6 червня о 17:00 у форматі стріму на Youtube. Запис ефіру буде згодом доступним на тому ж каналі, однак організатори закликають долучатись саме до онлайн-трансляції, оскільки це дасть змогу слухачам поставити спікеру свої запитання і отримати на них відповіді.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *