Ангеліна Ломакіна розповість, як створити успішний ТікТок для активістів та ГО

13 квітня відбудеться вебінар «Час ТікТок», орієнтований на активістів і професіоналів громадянського суспільства, які хочуть завоювати свою аудиторію в цій соцмережі. Його проведе блогерка та авторка влогів “Сиди вдома” та “ЛомакінаYesterday” Ангеліна Ломакіна.

Де: На платформі Zoom.

Коли: 
⏰13 квітня 12:00 (CET) / Київ, Кишинів, Мінськ, Москва – 13.00 / Баку, Єреван, Тбілісі – 14:00 / Ашхабад, Душанбе, Ташкента – 15:00 / Алмати, Астана, Бішкек – ​​16: 00.

Мова: російська.

Тривалість : 1,5 години.

Для кого: вебінар буде цікавим для активістів, журналістів, креативних професіоналів і працівників НКО на півторагодинний вебінар про те, як ТікТок може бути корисний активізму.

Про що:
• З чого почати в ТікТок
• Як привернути увагу аудиторії 24-
• Як формулювати меседж так, щоб він знаходив відгук, генерувати нешаблонні ідеї і вбудовувати історію в кампанії вашої організації.

Спікерка: Ангеліна Ломакіна – ТікТок-редакторка  Детектора медіа, ведуча блогу про медіаграмотність Lomakina Yesterday (сотні тисяч переглядів в соціальних мережах). Співпрацювала з багатьма популярними виданнями, працювала СММ-редакторкою в українській службі Радіо Свобода.

Організатори: Prague Civil Society Centre

Як долучитись: реєстрація до 11 квітня включно за посиланням https://bit.ly/2PLfUlP. Лінк на участь надішлють зареєстрованим учасникам 12 квітня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *