«Детектор медіа» нагородив кращих відеоблогерів-початківців

Кращі відеоблогери отримали в подарунок техніку, яка допоможе їм робити свій відеоконтент кращим та якіснішим.

ГО «Детектор медіа» підбила підсумки проекту Trainings for emerging video bloggers, завдяки якому 30 відеоблогерів –початківців, відібраних з 310 бажаючих, отримали знання та практичні навички щодо ведення відеоблогів – від створення власного каналу до підбору техніки та монтажу роликів, а також щодо важливих соціально-економічних реформ.

Десятеро найактивніших учасників з різних куточків України отримали в подарунок комплект техніки, яка допоможе робити звук та картинку відеоблогів кращими. Ці влогери-початківці регулярно наповнювали свої влоги якісним контентом щодо важливих суспільно-політичних питань, і, при цьому, кожен наступний їхній ролик був кращим і прогресивнішим, ніж попередні.

Відеоблогери тестують отриману техніку
Відеоблогери тестують отриману техніку
Відеоблогери тестують отриману техніку
Відеоблогери тестують отриману техніку
Відеоблогери тестують отриману техніку
Ярополк Тимків, експерт з розвитку проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ)

«Я радий бачити, що зусилля партнерів та організаторів цього проекту вилились у таку діяльність і ми можемо сьогодні нагородити заохочувальними призами майбутніх зірок відеоблоггінгу. Не знижуйте темп, продукуйте якісний контент, хай вас «затягує» відеоблогерство і ваші ролики стають мегапопулярними. Я сподіваюсь, що ви у своєму регіоні станете самодостатніми фігурами, які будуть задавати стандарти висвітлення подій та ситуацій, а також теми для оглядів. Це лише початок шляху, і, я сподіваюсь, що «Детектор медіа», як одна з кращих аналітичних організацій України, буде спонукати вас і далі робити цю справу. На вас покладена місія відповідальної журналістики, яка має навчати людей критично мислити і не вестись на фейки», – сказав Ярополк Тимків, експерт з розвитку проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ).

Ментори проекту – сертифікований компанією Google спеціаліст з розвитку YouTube каналів, відеореклами та керуванням контенту, автор каналу «Як знімати відео» Кирило Євсеєв та викладач УКУ, засновник відеостудії «Передова» Андрій Приймаченко
Представники організатора – ГО “Детектор медіа” (зліва направо) – Галина Петренко, директорка ГО “Детектор медіа”, Олена Демченко, проектна менеджерка, Юлія Зелінська, директорка з питань реклами та співпраці

Нагадаємо, Trainings for emerging video bloggers — другий навчальний проект Школи якісних медіа, освітньо-тренінгового підрозділу «Детектора медіа», що проводиться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *