«Детектор медіа» почав тренувати відеоблогерів-початківців

Нові вміння і навички вони застосують для створення відеороликів про важливі суспільні проблеми та зміни в країні.  

Перша навчальна група віком 16-21 рік пройшла навчання в травні

Громадська організація «Детектор медіа» провела п’ятиденний тренінг із відеоблогінгу для початківців, охочих висвітлювати серйозні суспільно-політичні теми. Trainings for emerging video bloggers — другий навчальний проект Школи якісних медіа, освітньо-тренінгового підрозділу «Детектора медіа», — проводиться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Із 310 заявок, отриманих від охочих опанувати формат або вдосконалити навички відеоблогінгу, організатори відібрали дві групи по 15 слухачів. Дехто з них уже має досвід ведення відеоблогів, інші займаються журналістикою чи громадською діяльністю. Перша п’ятиденна сесія — для молодшої (16-21 рік) групи — відбулась у травні, а старша група (22-35) займатиметься у червні.

Лекцію про реформу житлово-комунального господарства проводить Марія Осипчук

Тренерами проекту є українські відеографи, режисери, фахівці з кібербезпеки та просування в інтернеті, а також експерти з різних галузей, які роз’яснювали учням суть реформ — освітньої, медичної, житлово-комунальної та децентралізації. Познайомитись із реформою державного телерадіомовлення допомогла екскурсія до телецентру Суспільного. Слухачі проекту довідались, як і навіщо створити відеоблог, яку платформу обрати для його розміщення, як просувати відеоконтент, як добирати й налаштовувати техніку. Навчились знімати й монтувати відео.

Із учасниками проекту працюють ментори — автор каналу «Як знімати відео» Кирило Євсєєв та засновник відеостудії «Передова» Андрій Приймаченко. Вони ще кілька місяців допомагатимуть слухачам курсу знімати та просувати відеоролики, присвячені важливим для суспільства темам. Найкращі роботи будуть опубліковані на ютуб-каналі та сайті «Детектора медіа».

Один з менторів проекту – Андрій Приймаченко
Ментор і тренер проекту – Кирило Євсєєв
Учасники проекту під час екскурсії на Суспільне

Зміст даної статті є винятковою відповідальністю Детектора медіа та не обов’язково відображають погляди USAID або уряду США.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *