«Детектор медіа» відзначить юних карикатуристів заохочувальними призами

Конкурс карикатур про вибори «Антилокшина-2» переноситься.  

Громадська організація «Детектор медіа» нагородить заохочувальними призами юних авторів карикатур, які подавали свої роботи на конкурс «Антилокшина-2». Результати ж самого конкурсу оголошуватись не будуть, адже організатори та члени журі більшістю голосів вирішили не визначати переможців.

«На жаль, нам не вдалося зібрати вчасно достатньої кількості якісних робіт, аби провести конкурс карикатур про передвиборні маніпуляції. Тож журі та організатори разом більшістю голосів вирішили не визначати переможців. Спробуємо провести конкурс в інший термін», — пояснює голова ГО «Детектор медіа» Наталія Лигачова.

За її словами, проблемою стало й те, що чимало авторів зобразили на карикатурах конкретних політиків або політичні сили, хоча організатори наполегливо просили цього не робити. В умовах конкурсу було зазначено, що «автори можуть натякати у своїх роботах на кандидатів чи політичні сили, але ми не будемо розглядати роботи, в яких названі конкретні прізвища політиків чи партій». Також не всі подані на конкурс роботи були оригінальними.

«Втім ми були раді побачити роботи, створені підлітками, — говорить Наталія Лигачова. — Це дає надію на те, що нове покоління зростає небайдужим, відповідальним, готовим аналізувати та критикувати політичну й медійну дійсність. Саме для такої аудиторії ми розробили інтерактивний онлайн-посібник із медіаграмотності “Медіадрайвер”. Сподіваємось побачити ще більше робіт юних карикатуристів наступного разу».

Заохочувальні призи отримають:

Остапенко Аліна, 16 р., Кременчук

 Ковальова Лариса, 17 р., Чернігівська обл., с.Малий Листвен

Вітченко Микола, 17 р., Чернігівська обл., с.Петруші

 Філенко Валерія, 16 р., м.Херсон.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *