«Детектор медіа» запускає влог про фейки та маніпуляції «Ньюспалм»

«Детектор медіа» запускає антирейтинг фейків, маніпуляцій, ганьби, зради, медіалаж та фейспалмів із життя українських засобів масової інформації. Слоган відеоблогу «Ньюспалм» – «Надривно про ганебне». Глядачі YouTube могли бачити пілот цього шоу під назвою «КуМедія».

Щотижня соромно за ЗМІ буде нашому ведучому Юркові Космині. Юрко – резидент «Ч/Б шоу», сценарист та поет-сатирик. З ним наша команда вже працювала у 2014-му році у популярному медіатаблоїді «Дуся».

У першому випуску «Ньюспалму» глядачам буде смішно і соромно через сина екс-заступника секретаря РНБО Ігоря Гладковського, котрий зняв пародію на розслідування програми «Наші гроші». На тих, хто цікавиться виборами президента, чекає справжня сенсація від Володимира Зеленського. А ведучий Прямого каналу Матвій Ганапольский здивує непереборним інтересом до каналу «1+1»…

Випуски «Ньюспалму» публікуватимуться щотижня на однойменному YouTube-каналі. Влог створено завдяки підтримці американського народу, наданій через проект USAID, що виконується міжнародною організацією «Інтерньюз».

Підписуйтеся на канал «Ньюспалму» на YouTube.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *