«Детектор медіа» запустив канал у WhatsApp

«Детектор медіа» запустив власний канал у WhatsApp. Серед основних причин його створення редакція називає пошук нової аудиторії та альтернативи Telegram.

Про це виданню «Медіймейкер» розповів шеф-редактор каналів медіа у Telegram і WhatsApp Андрій Богданович.

WhatsApp з середини вересня 2023 року запустив функцію каналів й, за словами Андрія Богдановича, він потенційно став конкурентом Telegram. В Україні вже помітне зростання офіційних каналів у цій мережі — від каналів Володимира Зеленського, ГУР, Повітряних Сил України до ресурсів фактчекерів StopFake, ініціативи UNITED24 тощо

«Поки що WhatsApp не такий популярний, як Telegram, але тут все від нього залежить. Репутаційно для багатьох WhatsApp вже може бути краще за Telegram,  де анонімні канали часто перетворюють його на інформаційний смітник. Але Telegram поки що зручніший для українців для отримання інформації», — говорить редактор.

За словами Андрія Богдановича, перед «Детектором медіа» постало кілька викликів — постійний пошук нової аудиторії, розширення інструментів взаємодії з нею, а також дослідження розвитку сучасних медіа. Ще одна причина — пошук альтернативи Telegram.

«До Telegram багато питань. Вистачає навіть того, що це — російська мережа і сказати, що вона не контролюється ФСБ, ми не можемо», — додає Богданович.

Окрім новин із медіасфери, аналітики та інсайдів, окремим завданням для новоствореного WhatsApp-каналу буде взаємодія з аудиторією.

«Обсяг інформації великий, але ми бачимо потребу у вивченні аудиторії й розширенні спілкування з нею. Особливо через Спільноту “Детектора медіа”, учасники якої можуть у будь-який час отримати фахову допомогу й пораду від експертів», — говорить Андрій Богданович.

У планах команди — верифікувати WhatsApp-канал у Meta, аби він відображався в пошуку. Telegram-канал «Детектора медіа»наразі його не збираються закривати. На момент написання новини там 8672 підписники.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *