«Детектор медіа» запустив новий проєкт — медіатаблоїд «Антоніна»

Сьогодні, 10 квітня, до групи онлайн-видань «Детектора медіа» доєднується наш новий проєкт — медіатаблоїд «Антоніна». Він писатиме в іронічно-лайтовому форматі про телевізійний контент і нові проєкти медійників у соцмережах, про життя самих медійників.

Головна редакторка нового сайту — артоглядачка, телеведуча Лєна Чиченіна — так пояснила його назву:

«Я, як і багато наших медійників, дуже любила читати “Дусю”. І мені її сильно бракувало, бо хотілося читати не лише серйозні матеріали про нашу медіатусовку, але і щось більш фривольне та іронічне. Ба навіть скандальне. Тим паче, інформаційних приводів усі ці роки було мільйон. 

Коли в “Детекторі” вирішили знову запустити медіатаблоїд і довірити його мені — разом із несамовитою радістю прийшло відчуття глухого кута. Бо треба було вигадати назву, до чого у мене не те що б був талант. Але якось у розмові з сестрою ми випадково згадали знаменитий мем про домогосподарку Антоніну — і сталося бінго.

Хто ж як не Антоніна постійно дивиться різні серіали, телешоу і готова ділитися з іншими переглянутим. Проте це зовсім не та Антоніна, про яку заведено зневажливо говорити в медійних колах. Вона сама колись працювала на телебаченні, а зараз дивиться його з дуже специфічним задоволенням, яке ідеально вписується у слово “кринж”. І її головна мета — розповісти тим, хто не дивиться тєлік, що ж там нині відбувається. А надмета — спробувати зробити його кращим».

Наталія Лигачова, шефредакторка «Детектора медіа»: «Я тішуся, що ми запускаємо таблоїдний проєкт “Антоніна”. Як колись тішилися запуску “Дусі”, яка, своєю чергою, народилася з рубрики “Курилка “Телекритики”. В “Курилці” та “Дусі” ми дозволяли собі розкутіше жартувати, гостріше критикувати, давати більше інформації від джерел, яка точно відповідає дійсності, але ніколи офіційно не буде підтверджена… Формат, який пройшов випробування часом, знову буде з нами та нашими читачами. Та й ще під упевненим керівництвом зірки сучасної української журналістики Лєни Чиченіної. Чекаємо на круті тексти!».

Нагадаємо, що в групу видань «Телекритика» з 2008 року входив медіатаблоїд «Дуся». У 2016 році, після припинення співпраці «Телекритики» з холдингом «1+1», команда Наталії Лигачової заснувала видання «Детектор медіа». Сайт «Телекритика» залишився під контролем «1+1» і був закритий восени 2020 року. Ще раніше, у 2018 році, група «1+1» закрила медіатаблоїд «Дуся».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *