Експерти та експертиза: вебінар ГО «Детектор медіа» для спільноти Вікіпедії

13 липня о 19:00 журналіст «Детектор медіа» Ярослав Зубченко розповість авторам онлайн-енциклопедії про експертів та експертизу у ЗМІ . 

Експертні коментарі, висвітлені у медіа, можуть стати джерелом інформації для статті у Вікіпедії. Та чи всі експерти однаково «експертні»? 

ГО «Детектор медіа» — на сторожі маніпуляцій і фейків у ЗМІ. Журналіст Ярослав Зубченко понад 3 роки займається моніторингом ток-шоу на телеканалах і добре знає, як «народжуються» експерти в ЗМІ та яку цінність мають.

На вебінарі Ярослав розповість дописувачам Вікіпедії та всім зацікавленим:

  • кого й навіщо ЗМІ маскують під «експертів»; 
  • як відрізнити справжнього професіонала від «балакучої голови»; 
  • де шукати експертів і кому варто довіряти.

Вебінар безкоштовний. Реєстрація за посиланнямЛінк на ZOOM конференцію надійде до вас електронним листом у день вебінару. Також буде доступна онлайн трансляція, слідкуйте за оновленнями.

Вебінар проходить у межах «Місячника журналістики». Це спільний проєкт громадських організацій «Детектор медіа» та «Вікімедіа Україна», покликаний ближче познайомити українських журналістів з тонкощами використання Вікіпедії, а вікіпедистів — з основами медіаграмотності та аналізу інформації в ЗМІ і журналістськими стандартами. 

«Місячник журналістики» триває з 15 червня по 15 липня 2020 року.

Протягом місяця планується серія вебінарів та онлайн-обговорень. Слідкуйте за анонсами та беріть участь у подіях онлайн.

 

Фото Andrea PiacquadioPexels

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *