Галина Петренко:”Наше дослідження допомогло виявити кілька глибинних проблем українського кіно”.

«Наше дослідження допомогло виявити кілька глибинних проблем українського кіно» – резюмує отримані результати соціологічного опитування глядачів українського кіно в кінотеатрах Галина Петренко, директорка ГО «Детектор медіа».

25 листопада 2020р. Громадська Організація «Детектор медіа» опублікувала аналітичну записку за результатами дослідження «Портрет глядача українського кіно в кінотеатрі» –  завантажити тут.

Дослідження було проведено з використанням результатів опитування, яке на замовлення ГО «Детектор медіа» провів Київський міжнародний інститут соціології у співпраці з Центром «Соціальні індикатори».

З 27 серпня по 18 жовтня 2020р. методом особистих інтерв’ю було опитано 2004 відвідувачів 26-ти кінотеатрів чотирьох міст України (Київ, Харків, Одеса, Львів), які переглянули українські фільми, що йшли в прокаті (загалом – 13 фільмів). Статистична похибка вибірки не перевищує 2%.

 

*Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатися з думкою авторів.

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики й визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *