Галина Петренко увійшла до складу журі конкурсу «Битва креаторів»

«Битва креаторів» – це тендер на розробку креативної стратегії для національної промо-кампанії «Культура зближує». Із 3 по 10 червня всі небайдужі до розвитку української культури громадяни можуть проголосувати за креативні концепції, які, на їх думку, найкраще сприятимуть промоції української культури та культурного дозвілля.

За підсумками голосування буде обрано 10 фіналістів, які презентують повні версії своїх креативних концепцій перед панеллю журі та аудиторією.

Директорка ГО “Детектор медіа” Галина Петренко увійшла до складу журі в панелі “ЗМІ”. Представники журі в цій панелі будуть оцінювати роботи з точки зору інформаційної привабливості ідеї для ЗМІ, можливості привернути увагу аудиторії і бути сприйнятим нею.

Крім цього, буде експертна група членів журі, яка оцінюватиме роботи з аспекту креативності, якості виконання та відповідності цілям комунікації.

Панель “Почесне журі” оцінюватиме актуальність рішення, відповідність баченню замовника/стратегії, здатність кампанії вплинути на зміни.

Кожна панель журі надасть роботам 25% від підсумкової оцінки. Ще 25% значимості голосу буде надано аудиторії, яка долучиться до голосування у день заходу.

За сумою балів, поставлених кожній роботі трьома складами журі та аудиторією, буде визначено переможця.

«Битва креаторів виходить на фінішну пряму. Ми з нетерпінням чекаємо на результати і закликаємо всіх, хто прагне осучаснити сприйняття української культури, долучитися до голосування. Переконана, наша співпраця з креативною спільнотою сприятиме промотуванню цінностей, які визначають українців як прогресивну націю, яка не бачить себе без мистецтва», – каже Юлія Федів, виконавча директорка Українського культурного фонду.

Фінальне оцінювання відбудеться 13 червня в гранд-холі «Хрещатик»

«Битву креаторів» організовують Український культурний фонд у партнерстві з Представництвом Cannes Lions в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *