ГО «Детектор медіа» повторно оголошує тендер на надання аудиторських послуг

Громадська організація «Детектор медіа» повторно оголошує тендер 01-2021-FIN на надання аудиторських послуг щодо пакету фінансової звітності за 2020 рік.

Учасників тендеру просимо уважно ознайомитись із «Технічним завданням» (окремий файл у форматі MS Word), що додається до цього оголошення.

Умови проведення тендеру:

  • Ціни мають бути зазначені в гривнях, включаючи всі податки та накладні витрати;
  • Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – не пізніше 26 травня 2021 року, 17:00 за київським часом.

Планується, що переможця тендера буде обрано на засіданні тендерного комітету не пізніше 27 травня 2021 року після детальної технічної, фінансової та юридичної  оцінки тендерних пропозицій, але тільки після затвердження переможця тендеру донором. Про результати тендеру його учасники будуть повідомлені письмово електронною поштою.

Графік проведення аудиту:

  • Польові аудиторські роботи повинні бути завершені: до 11 червня 2021 року;
  • Проект звіту про аудит та листа керівництва: до 18 червня 2021 року;
  • Остаточний звіт про аудит та лист керівництва: до 25 червня 2021 року.

Пропозиції, подані відповідно до цього оголошення та згідно з положеннями, визначеними у документах, що додаються, оцінюватимуться, виходячи із параметрів відповідності «Технічному завданню», якості та цінових показників, з урахуванням усіх витрат та сум податків.

Пропозиції очікуємо в електронному вигляді (допускається застосування docs.google.com) на адресу: zelin.tk@gmail.com

для Юлії Зелінської, старшого спеціаліста адміністративного відділу.

В темі листа просимо зазначити назву тендеру (Тендер 01-2021-FIN), та назву учасника.

ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право запитувати  від учасників тендеру   додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам «Технічного завдання».

ГО «Детектор Медіа» не надає учасникам тендеру додаткової інформації, окрім тієї, яка міститься в цьому оголошенні та у доданому до нього «Технічному завданні».

ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку тендерну заявку відповідно до документації та власних Внутрішніх політик та процедур та право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх Заявок у будь-який час до укладення договору, не несучи, при цьому, ніякої відповідальності перед учасниками тендеру.

Будь-які додаткові запитання щодо процедури проведення тендеру, а саме термінів його проведення, оформлення документів та повноти комплекту документації можна надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу zelin.tk@gmail.com

Технічне завдання: TOR_2020 audit_NGO_Detector media update v2

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *