“Інформаційні канали зіграли велику роль у формуванні проросійської позиції в суспільстві” – Лигачова для “Голосу Америки”

Наталя Лигачова, голова ГО “Детектор медіа”, напередодні парламентських виборів, прокоментувала для “Голосу Америки” ситуацію з впливом інформаційних каналів на вибір українців.

“Якщо під час президентських виборів зіграло визначальну роль те, що образ імідж Володимира Зеленського був відомий українській аудиторії ще по розважальних форматах, а вже потім на його образ наклали політичну надбудову. Напередодні ж парламентських виборів визначальну роль у формуванні вибору українців зіграли інформаційні канали, зокрема 112 канал, NewsOne, ZIK, а також Інтер. В ефірах цих каналів постійно лунала проросійська риторика. Більше того, там лунали російські меседжі. Вдень і вночі експертами на цих каналах були представники партії Медведчука. І ці меседжі лунали постійно. Звісно, зрозуміло, що в суспільстві є запит на такий собі реванш, проросійську позицію. Але інформаційні канали в обоймі з Інтером зіграли в цьому дуже значну роль. Думаю, що вони не зупиняться на цьому, можуть купити ще деякі канали і це створить монополізацію ефіру в інформканалах”, – сказала Наталія Лигачова.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *