Леся Бідочко стане спікеркою семінару «Викриття російської інформаційної війни в Україні» у Лондоні

11 грудня у Королівському коледжі Лондона відбудеться семінар «Викриття російської інформаційної війни в Україні».

«На цьому семінарі старша викладачка кафедри безпеки та розвитку Королівського коледжу Лондона д-р Домітілла Саргамозо прийматиме у гостях двох видатних українських дослідниць російського інформаційного впливу в Україні. Олександра Цехановська та Леся Бідочко дослідять ключові наративи російської пропаганди, спрямованої на окуповані території України, мережі, залучені до російського шкідливого інформаційного впливу, та роль інформаційних операцій на попередніх і поточних етапах російського вторгнення в Україну», — йдеться у повідомленні на сайті коледжу.

Олександра Цехановська — керівниця одного із проєктів Центру інформаційної стійкості, експертка з інформаційної безпеки із більш ніж 5-річним досвідом моніторингу, аналізу та деконструкції російської дезінформації. Раніше Цехановська очолювала аналітичну групу Hybrid Warfare в Українському кризовому медіа-центрі. Випускниця Програми стратегічних комунікацій Королівського коледжу Лондона.

Леся Бідочко — заступниця керівника дослідницького центру «Детектора медіа», наукова співробітниця GCE St. Gallen, New Europe College, Бухарест, старша викладачка Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Фото ілюстративне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *