Лигачова: «Telegram – абсолютно закрита структура, яка контролюється російськими спецслужбами»

Telegram може контролюватися російськими спецслужбами, що може нести небезпеку українським споживачам. Цю думку у коментарі «Главкому» висловила шеф-редактор  та голова ГО «Детектор медіа» Наталя Лигачова.

«Telegram – абсолютно закрита структура, створена росіянином, яка на мій та багатьох експертів погляд, контролюється російськими спецслужбами. Це небезпечно і вважаю, що якби в Україні заборонили Telegram – це було б добре. Його треба видаляти і забороняти», – вважає медіаекспертка.

Лигачова підкреслила: соцмережі Facebook та YouTube так чи інакше регулюють свій контент, підтримують діалог із урядовими структурами своїх країн та мають українські представництва, а у Telegram цього немає. Тим не менше, у Telegram останнім часом додалось українських прихильників, що є тривожним сигналом. Зростає кількість Telegram-каналів, зокрема і серед представників влади, які представлені на цій платформі як офіційно, так і неофіційно.

Водночас Лигачова не виключає, що у майбутньому проєкт «Детектор медіа» з’явиться у Telegram, адже вона розуміє його роль як для споживачів інформації, так і для тих, хто продукує новини. Втім, навіть якби Telegram заборонили, – у цьому нічого страшного немає, завжди можна знайти інші канали комунікації.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *