Матеріал «Заборони» про StopFake не є розслідуванням, це є журналістським дослідженням теми — Отар Довженко

Про конфлікт видання «Заборона» та громадської організації «StopFake» в ефірі Громадського радіо говорив  керівник Центру моніторингу та аналітики ГО «Детектор медіа» Отар Довженко.

Отар Довженко : Мені здається, що «StopFake» там взагалі ні до чого. Коли «Заборона» стартувала, вони задекларували, що ультраправі і ультраправе насильство — їхня тема, вони нею займаються. Про це потрібно говорити і привертати увагу суспільства, правоохоронних органів.

Блокування цієї публікації і «StopFake» ніяк не пов’язані, «StopFake» нічого не блокує. «StopFake» має повноваження, перевіривши якусь інформацію позначити її як неправдиву з поясненням. Цей матеріал не є розслідуванням, це є журналістським дослідженням теми, яка дуже цікавить редакцію «Заборони».

У дослідженні доведено те, що кілька людей зі «StopFake» знайомі з кількома ультраправими діячами, а також брали участь у якихось дискусіях, які стосувались ультраправих. Ні ультраправі погляди представників «StopFake», ані упередженість «StopFake» в цьому матеріалі не доведені. Вони просто привертають увагу — подивіться, а чи можна вірити таким фактчекерам. За шість років існування «StopFake» не дав підстав сумніватися у своїй чесності і неупередженості. Відповідно цей компромат виглядає дивно. Я не шукаю теорій змов, думаю це просто неспроможність стримувати прояви своїх політичних поглядів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *