Наталія Лигачова візьме участь в конференції «Рік реформ під час війни»

Голова ГО “Детектор медіа” Наталія Лигачова візьме участь в конференції «Рік реформ під час війни», яку організовує ГО «Вокс Україна» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Посольства Швеції в Україні. Наталія Лигачова долучиться до дискусії “Які реформи Україні потрібно провести для виконання «домашнього завдання» для вступу в ЄС”, закцентувавши увагу на акспектах медійної реформи.

Повномасштабне вторгнення Росії стало важливим стимулом на шляху зближення України з Європейським Союзом. Україна отримала статус кандидата у члени Євросоюз, але не менш важливими є й інші кроки назустріч, як-от: запровадження восьми раундів санкцій проти РФ, надання тимчасового захисту українцям в ЄС, спільні закупівлі зброї, макрофінансова допомога та багато інших напрямів. Зважаючи на це, кроками з боку України мають стати чітке виконання Угоди про Асоціацію та дотримання зобов’язань у рамках домовленостей про членство в ЄС.

За підрахунками KSE Institute, у жовтні збитки медичної інфраструктури України від війни сягнули понад 1 млрд євро. До руйнувань додається брак фахівців, логістичні перешкоди, зростання цін на ліки, дезінформація, що покликана відвернути українців від доказової медицини. Як медицина долає ці виклики і як рухається медреформа у рік війни, також обговоримо під час конференції.

Участь у події — за запрошеннями. Після заходу відеозапис конференції буде доступний на фейсбук-сторінці «Вокс Україна».

Дата: 29 листопада (вівторок), 14:30

Формат: наживо з відеозаписом.

Ведуча заходу: Юлія Мінчева, «Вокс Україна»

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *