Наталія Лигачова закликала владу сприйняти Суспільне мовлення партнерами, а не ворогом

Шефредакторка інтернет-видання «Детектор медіа» Наталія Лигачова закликала представників влади сприйняти Суспільне мовлення як прискіпливого партнера, який може критикувати чи робити гострі журналістські розслідування, а не ворога.

Про це вона сказала під час експертної дискусії «Ефективні шляхи впровадження стратегії розвитку Суспільного мовлення в Україні», яка відбулася в онлайн-форматі 30 квітня.

Наталія Лигачова розповіла, що представники влади дуже добре навчилася говорити про низькі рейтинги Суспільного.

«Влада має розуміти, що токшоу на комерційних телеканалах дивляться краще, бо туди приходять можновладці. Де ми бачимо на “Зворотному відліку” Дмитра Разумкова (голова Верховної Ради – Ред.)Володимира Зеленського (президента України – Ред.)Андрія Єрмака (керівник Офісу президента України – Ред.)? Де вони? Чому не приходять на Суспільне? Вони сприймають Суспільне як ворога, як опонента. Цього немає в жодній демократичній країні», – наголосила вона.

Вона закликала владу сприйняти Суспільне як свого партнера, який може критикувати, робити гострі журналістські розслідування, і водночас приходити на ефіри на «Зворотний відлік».

«Суспільне ненавиділа попередня влада Порошенка, ненавидь і теперішня влада, але це нормально», – зазначила пані Лигачова.

Нагадаємо,  президент України Володимир Зеленський неодноразово, говорячи про Суспільне, казав, що це один канал і в нього велики бюджет.

20 травня 2020 року під час пресконференції Володимир Зеленський сказав, що «дуже хотів би, щоб канал НТКУ став найкрутішим в Україні, щоб в Україні державний канал був круче за будь-який комерційний канал».

Фото: скріншот з YouTube

Текст – Ольга Жук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *