“Не думаю, що канал Ukrainе World News – це “повернення Медведчука”. Це неможливо” – Галина Петренко

В Україні запускають новий загальнонаціональний інформаційний канал Ukrainе World News. Директорка ГО “Детектор медіа” Галина Петренко розповіла 24 каналу деталі його відкриття.

“Я не думаю, що це “повернення Медведчука” в наш ефір, бо це неможливо. Думаю, що це мовник, який вигідний президенту і його офісу. Є версія ( поки не підтверджена), що їм буде дозволено не транслювати єдиний марафон і це ставить одразу питання, що вони мають мовити і з якою метою”, – каже Галина Петренко.

Експертка зауважує, що в “Детектора медіа” наразі інформації про команду нового каналу  нема. “Однак нас запевнили, що це не будуть дражливі люди, тобто ті, хто поширював російську дезінформацію. Мовляв, це буде проукраїнська команда. Крім того, керівник сказав, що в команді вже 100 людей, тобто прагнуть створювати серйозний продукт. Але про “обличчя” поки даних немає”, – уточнила директорка “Детектора медіа”.

Вона додає, що коли мова була про залучення до роботи на новому каналі працівників “112 каналу”, до це не ведучі, а ті, хто працював за кадром, зокрема до купівлі каналу Медведчуком. “Бо колись “112 канал” – це була гарна історія, Вони показували гарний приклад ведення інформаційного мовлення, це була новинка на нашому ринку”, – каже Петренко.

У нового каналу вже з’явився сайт Ukraine World News, також він присутній в соцмережах.

Нагадаємо, що вчора «Детектор медіа» повідомив про запуск нового загальнонаціонального каналу під назвою Ukraine World News.

Власник каналу — бізнесмен Віталій Кропачов. 2022 року він купив ліцензію на цифрове мовлення 4 каналу, а також компанію «Ера продакшн». Невдовзі після продажу ліцензії майно 4 каналу було заарештоване, а потім передане Держкіно, адже власник каналу Олексій Ковальов перейшов на бік Росії. Згодом Ковальова вбили.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *