Не пройшли умову доброчесності: Світлана Остапа про відсіяних кандидатів на голову НСТУ

Голова Наглядової Ради НСТУ, редакторка сайту “Суспільне. Детектор медіа” Світлана Остапа розповіла в етері Громадського радіо про процедуру відбору кандидатів на посаду голови НСТУ.

«На конкурс подалися 16 претендентів та претенденток. За формальними ознаками ми відсіяли трьох, бо один із них мав не повний пакет документів, а двоє не підтвердили свій 5-річний досвід керівництва у медіа. Таким чином у нас залишилось 13 кандидатів, яких ми допустили до другого туру», – каже Світлана Остапа.

За її словами, всього конкурс складається з двох турів.

«Перший – це конкурс програм, другий – співбесіда, на якій кандидати захищатимуть свої програми. Не всі конкурсанти поставились серйозно, деякі програми були схожі на шкільні твори, а не на програми розвитку великої корпорації, в якій працює близько 4 тисяч осіб. Кілька кандидатів не пройшли умову доброчесності й до другого туру пройшло четверо кандидатів», – додала голова Наглядової ради.

Нагадаємо, 2 березня наглядова рада НСТУ оголосила конкурс на зайняття посади голови правління Суспільного мовника та затвердила умови проведення конкурсу. Прийом документів від кандидатів завершився 1 квітня о 16:00. Станом на цей час до наглядової ради надійшло 15 заяв (з додатками) від кандидатів на посаду голови правління АТ «НСТУ» для участі в конкурсі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *