«Небажання користуватись онлайн-уроками на каналах Медведчука – ознака здорового глузду» – Марина Довженко

Логіка вибору трьох каналів, які входять до медіахолдингу Віктора Медеведчука, для трансляції онлайн-уроків є незрозумілою. Такої думки притримується оглядачка «Детектора медіа» Марина Довженко, що експертка і висловила в коментарі Суспільне.Львів.

«Передусім ні«112», ні «Zik», ні «NewsOne»  не входять в топ-10 телеканалів України і тому виникає питання, чому влада вирішила вкористовувати як платформу для онлайн-уроків саме їх. Крім того, є претензії до якості контенту цих каналів. Згідно з моніторингами «Детектора медіа», які проводяться вже не перший рік, на цих каналах постійно фіксується проникнення тез російської пропаганди, постійний політичний піар певних політичних сил, зокрема ОПЗЖ і системне та вперте порушення стандартів журналістики», – каже Марина Довженко.

Саме тому експертка зауважує, що небажання директора львівської школи використосувати ці платформи насправді керується здоровим глуздом і інстинктом самозбереження.

Нагадаємо, директор Львівської школи східних мов та бойових мистецтв «Будокан» Олександр Козловський з власної ініціативи заборонив вчителям закладу використовувати контент каналів «112», «Zik» та «NewsOne» для підготовки онлайн-уроків. Батькам дітей він порадив не користуватися їх контентом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *