«Ньюспалм» буде виходити на Полтавському ТБ

Сатиричний відеоблог «Ньюспалм» відтепер буде транслюватись також і на Полтавському ТБ.

З квітня глядачі регіонального телеканалу PTV Полтавське ТБ регулярно зможуть дивитись трансляцію сатиричного влогу «Ньюспалм». Такою є домовленість ГО «Детектор медіа» та каналу.

«Ньюспалм» — цікава розважальна і водночас суспільно важлива програма, місія якої повністю збігається з місією нашого телеканалу. Фактчекінг та розвінчання міфів — це те, чого не вистачає в ефірі телеканалів, і те, чого потребує, зокрема, й наша глядацька аудиторія. Програма доносить до глядача факти й маніпуляції в жартівливій формі для простоти сприйняття» – пояснює причини зацікавленості у трансляції влогу на каналі Роман Коба, програмний директор Полтавського ТБ.

Наразі в етері PTV кожен випуск “Ньюспалм” транслюватиметься чотири рази на тиждень: у середу о 22:20, у четвер о 7:20 та 19:20 і в п’ятницю о 9:20.

«Приємно, що в Полтаві тепер теж тримають руку біля лоба (сподіваюся, на безпечній відстані — карантин же! Хоча кого я вчу — на Полтавщині знали, що таке карантин, іще до того, яке це стало мейнстрімом). Тож хочу побажати полтавським глядачам, щоби інформаційний треш на своїх екранах вони бачили лише в добірках нашої програми!», – відгукується Юрко Космина, автор і ведучий відеоблогу «Ньюспалм»

PTV Полтавське ТБ можна також переглянути на платформах Megogo, Oll.TV та Divan.tv.

Нагадаємо, «Ньюспалм» – антирейтинг фейків, маніпуляцій, ганьби, зради, медіалаж та фейспалмів із життя українських засобів масової інформації.  Слоган відеоблогу  – «Надривно про ганебне». Влог виходить щотижня і висвітлює найгарячіші “зашквари” медіаресурсів і відомих персоналій у медіа.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *