Отар Довженко: Меседжі про слабку українську армію – це пропаганда для російської аудиторії

Головний редактор “Детектора медіа” Отар Довженко прокоментував для проекту “Насправді”, створеного «Лабораторією форматів» Національної асоціації медіа, який виходить в ефірі вінницького каналу ВІТА, чи правда, що українська армія втомилася і має все менше сил для оборони.

Я би не дивився на такі заяви інакше, як на переконування російської аудиторії в тому, що, мовляв, “ще трошки і ми переможемо”. До російських тез треба ставитись дуже критично. Адже ніяких великих проривів і російських перемог на полі бою ми не бачимо. Росіяни наступають на Донеччині і Харківщині, але, попри ці величезні зусилля, їм не вдається просуватись і їх подекуди відтісняють назад. Тому українська армія в прекрасній формі і їй треба вірити, в неї треба вірити.

Стан української армії – це військова таємниця і ворогу не треба знати, скільки і де в нас людей, техніки тощо. Тому військове керівництво багато що не розголошує. Але показником гарного стану армії є те, що лінія фронту давно не рухається.

Головна мотивація для захисників, це те, що вони захищають свій дім. Коли нападають на чужий дім – це зовсім інша справа. Особливо для росіян, які мали зовсім інші очікування, ніж реальність, з якою вони тут зіткнулись.

Чутки про слабку українську армію розраховані на їхню російську аудиторію. Це частина російської пропаганди. Бо українцям розповідати, що “ваша армія майже здалась”, коли лінія фронту майже не рухається – не вдасться. Росіянам запудрити мізки легко, бо їм вже давно розповідають, що в Україні все дуже погано і скоро Росія переможе.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *