Отар Довженко: “Міноборони мало би стежити, щоб ніхто не підходив до гармат, а не звинувачувати Бутусова”

Влада чинить тиск на Юрій Бутусова, хоча звинувачення Міноборони некоректні. Про це в коментарі “Настоящему времени” сказав головний редактор “Детектора медіа” Отар Довженко.

“Зараз відбуваються досить гострі суперечки: одні люди кажуть, що журналіст у жодному разі не повинен таке робити, інші кажуть, що він має право, він стільки віддав фронту, війні, військовій темі, волонтерству, тому мав право вистрілити з гармати . Тим більше, що, як він каже, цей постріл був не бойовий”, – вважає головний редактор “Детектор Медіа” Отар Довженко.

Проте медіаспільнота має однакові погляди у тому, що влада тисне на журналіста, задіявши для цього Державне бюро розслідувань та міністерство оборони.

На думку Отара Довженка, звинувачення міністерства оборони некоректні, тому що відомство мало стежити за тим, щоб до гармат ніхто не підходив, а не звинувачувати у цьому Бутусова.

Читайте також:

Нагадаємо, 27 листопада Бутусов опублікував у фейсбуці відео, на якому він стріляє з гармати зі словами «по окупантах — вогонь». Журналіст стверджує, що відео зняли раніше на тренуваннях.

ДБР порушило кримінальне провадження через публікацію відео, мовляв, його оприлюднення нашкодило інформаційній безпеці України. У ДБР уточнили, що не порушували провадження проти власне Бутусова. Предметом розслідування є з’ясування обставин, хто і за яких умов допустив журналіста до артилерії.

Сам Бутусов вважає, що відкриття справи – це помста президента Зеленського. Також він планує позиватись до ДБР через порушення провадження.

До цього між Бутусовим та Зеленським стався конфлікт під час пресмарафону 26 листопада. Президент заявив, що публікація Бутусова про удар українського дрону 26 жовтня призвела до вогню противника у відповідь і до загибелі людей. На думку Зеленського, на совісті Бутусова «смерті людей». Також президент звинуватив журналіста у співпраці з олігархом Ігорем Коломойським.

У відповідь Бутусов звинуватив президента у брехні та анонсував судовий позов проти глави держави.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *