Отар Довженко: Російська пропаганда намагається посварити українців між собою

Головний редактор “Детектора медіа” Отар Довженко прокоментував для проекту “Насправді”, створеного «Лабораторією форматів» Національної асоціації медіа, який виходить в ефірі вінницького каналу ВІТА, чи правда, що ТРО в тилу забирає ресурси без будь-якої вигоди.

Нам всім важливо зрозуміти, що ТРО – це частина армії. Хай вона формується з людей, які не настільки навчені, як бойові підрозділи ЗСУ, і може бути “прив’язана” до певного місця, бо начебто має захищати базово міста чи регіон, в якому сформована. Але коли в це місто приходить війна, то вони так само мають бути захищені. Більше того, в багатьох випадках, їм загрожує більша небезпека, ніж армії, бо мають менше досвіду.

Тому я не жалів би для ТРО бронежилетів, бо, за прогнозами розумних людей, війна триватиме ще довго, і багатьом з тих, хто зараз в тилу, доведеться побувати на передовій і побачити ворога зблизька.

Нарікання на ТРО я бачив серед реальних волонтерів, які їхали через всю країну і на блокпостах бачили повністю обмундированих людей, які десь під Жовквою перевіряли в них документи. Зрозуміло, що це могло дратувати тих, хто їде на передову. Але коли цей меседж поширюється тисячами ботів, то ясно, що це бере на озброєння російська пропаганда. Навіщо? Щоб налаштувати українців один проти одного, змусити сваритись ненавидіти один одного. Це російська пропаганда може і вміє, бо займається цим давно, ще з 2004 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *