Отар Довженко став головним редактором онлайн-видання «Детектор медіа»

Наталія Лигачова як  шефредакторка зосередиться на  стратегічних  питаннях.

З 1 вересня 2021 року редакцію онлайн-видання «Детектор медіа» очолив Отар Довженко.  З березня 2018 року він був керівником центру моніторингу та аналітики громадської організації «Детектор медіа», а також відповідав за освітній напрям роботи організації. Наталія Лигачова як голова ГО «Детектор медіа» залишається шефредакторкою групи видань «Детектор медіа» й зосередиться на стратегічних питаннях її розвитку та контролем за редакційною політикою.

Отар Довженко працює або співпрацює з ГО «Детектор медіа» (до 2015 року — «Телекритика») з 2005 року. У 2006—2009 роках він був головним редактором онлайн-видання «Телекритика», а 2010—2011 року очолював проєкт MediaSapiens. «Видання Наталії Лигачової було моєю першою роботою і професійною школою, — коментує він. — І всі ці роки я в тій чи іншій якості залишався членом команди. Робота головного редактора — це велика відповідальність, але також шанс працювати з чудовою командою, яка виконує особливу функцію, як на мене, життєво важливу для українських медіа».

«Я рада, що Отар Довженко повертається у статус головного редактора, каже Наталія Лигачова.  — Вже за три тижні нам виповниться 20 років. Для мене особисто дуже важливо, щоб такий  ювілей  “справи мого життя”, як неофіційно я іноді кажу про “Телекритику”/”Детектор медіа”, дав усій команді поштовх стати ще більш завзятими, мобільними, глибокими та затребуваними нашою аудиторією. Впевнена, що Отар докладе для цього великі зусилля».

З січня 2018 до березня 2021 року редакцію «Детектора медіа» очолювала Мар’яна Закусило. Зараз вона перебуває у декретній відпустці.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *