Подкаст ДМ про російські фейки виходить на «Київстар ТБ»

Подкаст ДМ про російські фейки з’явився на «Київстар ТБ». Про це повідомив автор та ведучий подкасту, програмний директор ГО «Детектор медіа» Вадим Міський у Facebook.

«Подкаст про російські фейки, який ми робимо в “Детекторі медіа” для Українського радіо та багатьох онлайн-платформ, відтепер виходить на платформі онлайн-телебачення “Київстар-ТБ”! Це майже 700 тисяч абонентів (станом на початок року)», — написав він.

Вадим Міський подякував команді «Київстар-ТБ» і «1+1 media» за пропозицію такої співпраці та анонсував появу усіх нових випусків на платформі. Подкаст доступний за посиланням.

Нагадаємо, подкаст Вадима Міського з розвінчуванням російських фейків «Русскій фейк, іді на***!» виходить щоденно (без вихідних) з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Він звучить щодня о 19:50 та о 07:50 на Українському радіо, яке веде головний радійний інформаційний марафон під час воєнного стану. Українське радіо доступне на всій території України, включно з тимчасово окупованими районами на сході та півдні України. Матеріали спростувань російських фейків готує команда аналітиків «Детектора медіа». Станом на 20 травня вийшло 80 випусків подкасту.

Наприкінці березня подкаст став доступним на платформі українського ОТТ-оператора MEGOGO.

Підписатись онлайн на подкаст «Русскій фейк, іді на***!» можна за універсальним лінком або в Apple PodcastsGoogle PodcastsMEGOGO АудіоНВ ПодкастиSoundCloudAnchor.fmRadioPublicCastboxAmazon Music та Spotify (за межами України).

За оперативними оновленнями щодо російської дезінформації також можна стежити у #DisinfoChronicle та щоденних оглядах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *