Подкаст «Русскій фейк, іді на***!» здобув премію «Слушно»

В Україні оголосили подкасти року. Переможців назвали слухачі та команда MEGOGO Audio в категоріях: «Бізнес», «Історія та суспільство», «Журналістське розслідування», «Наука і технології», «Культура», «Спорт» та «Лайфстайл». Про це повідомляє пресслужба Megogo.

Цьогоріч організатори премії «Слушно» визначили 15 номінацій. Переможців назвали слухачі та команда Magogo Audio в категоріях: «Бізнес», «Історія та суспільство», «Журналістське розслідування», «Наука і технології», «Культура», «Спорт» та «Лайфстайл».

«Ми змінили правила, і вперше переможців визначили слухачі, які голосували серцем. Ми побачили силу спільнот — більше 12 тисяч унікальних голосів, які підтримували своїх улюблених», — коментує маркетинг-директорка Megogo Валерія Толочина.

Гран-прі премії «Слушно» здобув проєкт «Фронтова поплава». У ньому керівник фонду «Повернись живим» Тарас Чмут разом з командою відповідають на запитання слухачів про ситуацію на війні. Автором та модератором подкасту є журналіст Олег Новіков. Перемогу у номінації «Найкраще журналістське розслідування» здобув подкаст Вадима Міського «Русскій фейк, іді на***!».

«Насамперед, дякую ЗСУ, які уможливлюють наше життя і працю. Подяка команді аналітиків Детектора медіа, які виконують роботу, яку може і не хотіли б — щодня поринають у нетрі російської пропаганди і знаходять там свіжі фейки та маніпуляції для розвінчування. Дякую “Українському радіо” та НСТУ загалом, завдяки яким спростування найсвіжіших фейків можливе у зручний спосіб у всіх куточках нашої країни — навіть у тих, які російський диктатор назвав «своїми». До речі, радіослухачі мають свою культуру фідбеку, і я вам скажу, що паперові листи з прифронтових територій, які ми отримуємо, це великий мотиватор продовжувати, поки такий запит є. Слухачам — особлива подяка за активну підтримку та голосування. Працюємо для вас. А ворожа пропаганда, як і ворожі солдати, хай згинуть як роса на сонці», – сказав Вадим Міський.

Повний перелік переможців:

  • Найкращий подкаст про бізнес — «СЕО Сучасності»; Найкращий подкаст про спорт — «F1Podcast»;
  • Найкраще журналістське розслідування — «Русскій фейк, іді на***!»;
  • Найкращий подкаст про науку й технології — Теорія неймовірності;
  • Найкращий подкаст про культуру — «Наразі без назви»; Найкращий подкаст про історію й суспільство — «Фронтова поплава»;
  • Найкращий лайфстайл подкаст — «Хороший Поганий Злий Подкаст».

Переможцями премії від команди Megogo Audio стали:

  • Найкращий подкаст про бізнес — «Дій! Подкаст про бізнес»; Найкращий подкаст про спорт — «F1Podcas»t;
  • Найкраще журналістське розслідування — «АН-26: історія останнього польоту»;
  • Найкращий подкаст про науку й технології — «Головний подкаст»;
  • Найкращий подкаст про культуру — «Наразі без назви»; Найкращий подкаст про історію й суспільство — «Без оголошення війни»;
  • Найкращий лайфстайл подкаст — «Як ти думаєш».

«За рік кількість подкастів лише на нашій платформі збільшилась втричі. Українські подкасти зростають кількісно та якісно, відповідаючи на запит слухачів. Тож премія «Слушно» відбулась, щоб зафіксувати цей розвиток», — розповіла менеджерка Megogo Audio Катерина Котвіцька.

Нагадаємо, подавалися на премію «Слушно» 134 подкасти. Щодо премії Megogo Audio, найбільше учасників було у категоріях «Про історію та суспільство» (46), «Про культуру» (33) та «Лайфстайл» (27). Голосування за переможців проходило в період з 13 по 29 вересня. Було три номінації, де лідери одразу вирвались вперед, не давши жодного шансу конкурентам. У категоріях «Про бізнес» точилася постійна боротьба між «СЕО Сучасності» і «Дій! Подкаст про бізнес», різниця між ними була всього в декілька голосів і лідер постійно змінювався. Лише під кінець голосування переможець зміг вирватися вперед. А от категорія «Лайфстайл» стала найбільш непередбачуваною — впродовж всього часу голосування вона мала очевидного лідера, кількість голосів за якого переважала подкаст на другій сходинці вдвічі, а інколи і втричі. Однак в останні дні голосування «Хороший Поганий Злий Подкаст» зміг вибороти лідерство і перемогти зі значним відривом.

Подкаст Вадима Міського «Русскій фейк, іді на***!» звучить о 19:50 та 07:50 на «Українському радіо». Радіоплатформа суспільного мовника України веде головний радійний інформаційний марафон від того часу, коли в Україні було запроваджено воєнний стан. Слухати цей марафон можна на всій території України, зокрема й у тих районах, які перебувають під тимчасовим контролем росіян і де вплив їхньої дезінформації є особливо відчутним.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *