Представникам «Детектора медіа» вручили премію імені Івана Франка

Премію присуджено за книгу «Суспільне мовлення в Україні: історія створення та виклики», яку видала громадська організація «Детектор медіа.

17 серпня 2021 року заступниця шеф-редактора «Детектора медіа» Світлана Остапа та програмний директор «Детектора медіа» Вадим Міський отримали Державну премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності у номінації «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері». Вони разом з заступником директора ЦЕДЕМ Ігорем Розкладаєм стали лауреатами Премії Франка як автори книги «Суспільне мовлення в Україні: історія створення та виклики» («Друкарня Віол», Київ, 2019).

Комісія з Державної премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності присудила премії також кільком представникам Національної суспільної телерадіокомпанії України. У номінації «За кращий твір у радіомовній сфері» лауреатом став ведучий «Українського радіо» Володимир Носков — за передачу «Радійні історії. Говорить Харків!». У номінації «За кращий твір у телевізійній сфері» перемогла телепрограма «Відтінки України», яку представили Анастасія Гудима та Олена Дей.

Премію вручав перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

На здобуття Премії ім. І.Франка в галузі інформаційної діяльності у 2021 році надійшло 18 робіт.

До складу Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності входили Олег Наливайко – голова – голова Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності, Богдан Червак – перший заступник голови  – заступник голови Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності, Сергій Гальченко – заступник директора з наукової та видавничої діяльності Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України (за згодою), Григорій Кримчук – член НСЖУ, член Національної спілки письменників України (за згодою), Юрій Недяк – начальник управління з питань доступу до інформації та підтримки медіа Держкомтелерадіо, Олександр Ободович – начальник управління з питань телебачення і радіомовлення, європейської та євроатлантичної інтеграції Держкомтелерадіо, Олексій Тарабукін – начальник відділу з медіа та інформаційної безпеки головного управління медіа та інформаційної політики Міністерства культури та інформаційної політики України (за згодою), Олег Хименко – начальник головного управління із реалізації політик у сфері науки та інновацій директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України (за згодою) і Анатолій Табаченко – заступник головного редактора головної редакції випуску та художнього фонду творчого об’єднання «УР-3 «Культура» (за згодою).

Нагадаємо, книга «Суспільне мовлення в Україні: історія створення та виклики» видана українською та англійською мовами.

Нагадаємо, Світлана Остапа і Вадим Міський з 2017 року є членами наглядової ради АТ «НСТУ». Світлана Остапа з 2019 року є головою наглядової ради, а Вадим Міський з 2017-о – секретарем наглядової ради Суспільного мовника. Ігор Розкладай є одним зі співавторів закону про Суспільне мовлення.

Фото: Максим Поліщук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *