Приїзд у Київ російської медійниці Овсяннікової краще ігнорувати, – Наталія Лигачова

Наталія Лигачова, голова ГО “Детектор медіа”, вважає, що в Україні краще знають, як працює російська пропаганда ніж у Росії, тому пресконференція російської медійниці у Києві – це чистої води провокація.

Про це вона розповіла в етері Еспресо.

Медіаекспертка прокоментувала запланований у Києві на 1 червня брифінг ексредакторки “Первого канала” Марії Овсяннікової на тему “Як працює російська пропаганда”.

“Дякувати Богові, завтра Овсяннікової у “Інтерфаксі” не буде. Я особисто звернулася до Олександра Мартиненка і він це підтвердив. Бо зрозуміло, що це чистої води провокація. Мені дуже шкода, що західні журналісти й Захід піддаються під такі речі як казус Овсяннікової” – зазначила шеф-редакторка сайту “Детектор медіа”.

Наталія Лигачова додала, що ми не знаємо повної інформації щодо вчинку Овсяннікової у прямому ефірі  служби новин російського каналу, чи це було щире каяття, чи спецоперація російських спецслужб, або ж все разом.

“Але навіщо у Київ зараз приїздити російському журналісту, хай, навіть, він і заявив плакатиком проти війни в Україні, і розповідати, як працює російська пропаганда. Ми й так знаємо, як вона працює, а то й краще, ніж росіяни. Хай вони це росіянам розповідають. Я думаю, нам потрібно єдине що робити – це ігнорувати подібні речі та події”, – зауважила Лигачова.

Також медіаекспертка запевнила, що проблема “хороших руських” буде все більше і більше ставати гучною, бо дуже великі на це витрачаються кошти й у цьому безпосередньо задіяний Кремль.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *