Проєкт «Локшину замовляли?» виходить на 24 каналі

Відеоблог «Локшину замовляли?» з січня виходить в ефірі 24 каналу, а також на його ютуб-каналі.

24 канал — мультиплатформне медіа, що входить до складу холдингу ТРК «Люкс». Телеканал мовить з 2006 року, присутній у регіональному мультиплексі MX-5 міста Львова, на супутнику Astra 4A, а також у всіх великих містах України в кабельному мовленні. Ютуб-канал був створений у 2006 році та є лідером серед інформаційних ютуб-каналів України. Наразі налічує понад 6 млн підписників та понад 9 млрд переглядів.

Як зауважує шефредакторка  групи видань та голова громадської організації «Детектор медіа» Наталія Лигачова, зміни в методах російських пропагандистів показують, що вони пристосовуються до сучасних умов і технологій. «Наше завдання — реагувати, розкривати та протидіяти дезінформації. Для цього маємо, зокрема, і  швидко та постійно адаптуватися, поширюючи інформацію про її сутність та шкідливий вплив у найзручніший для ширших аудиторій спосіб. Тепер, коли наш проєкт виходить в ефірі популярного інформаційного медіа, ми можемо допомогти тренувати навички медіаграмотності більшій кількості українців», — вважає вона.

«Ми приділяємо багато уваги розбору російської пропаганди і розвіюванню їх фашистських міфів. Проєкт дуже органічно ввійшов у лінійку проєктів, присвячених цій темі», — прокоментував генеральний директор медіахолдингу «Люкс», до якого належить 24 канал, Роман Андрейко.

«Ми раді розпочати співпрацю з 24 каналом. Завдяки такому партнерству ми охопимо більше глядачів та дамо їм змогу не лише посміятися з дивакуватих російських фейків, а й розвинути критичне мислення та прокачати власні навички медіаграмотності, — каже програмний директор «Детектора медіа» та ведучий проєкту «Локшину замовляли?» Вадим Міський— Для досягнення такої мети ми міксуємо освітню та розважальну складову, і як показує досвід — гумор дає змогу зацікавити ширшу аудиторію».

Довідково. Проєкт «Локшину замовляли?» стартував у травні 2023 року і до кінця року зібрав перший мільйон переглядів. Хоча проєкт гострий і в назві йдеться про локшину, насправді до кулінарії він стосунку не має. У відеоблозі Вадим Міський розповідає, яку дезінформацію вкидають російські пропагандисти, як змінюються їхні методички для того, щоб досягати політичних цілей, і яку локшину намагаються згодувати кремлівські кухарі різним споживачам: і росіянам, і українцям, і мешканцям західних країн. У листопаді команда проєкту підготувала цикл спецвипусків «Історична локшина», де розвінчала російські міфи про історію України, які досі живуть в уяві керманичів та мешканців держави-агресорки та використовуються ними для обґрунтування агресії. З листопада 2023 року відеоблог «Локшину замовляли?» виходить на найбільшому українському OTT-сервісі Megogo.

Колаж: «Детектор медіа»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *