Сайт «Детектор медіа» став адаптивним

Тепер сайт підтримує будь-яку роздільну здатність екрану, починаючи від 300 пікселів у ширину. Завдяки цьому ним однаково зручно користуватися не тільки за допомогою ноутбуків та десктопних комп’ютерів, але й планшетів і смартфонів.

Адаптивна версія «Детектора медіа» запускається автоматично, коли користувач заходить з мобільного пристрою на будь-яку сторінку сайту.

Нагадаємо, інтернет-видання «Детектор медіа» (http://detector.media) — проект команди громадської організації «Детектор медіа» (колишньої ГО «Телекритика») на чолі з Наталією Лигачовою, запущений 8 лютого 2016 року.

Видання інформує читачів про найважливіші події в українському і світовому інформаційному просторі та на медіаринку в контексті політичних та соціальних процесів. Важливою складовою «ДМ» є аналіз і  критика роботи вітчизняних ЗМІ з метою підвищення якості їхнього продукту. А також – сприяння медіаграмотності широких верств населення. Впровадження медіареформ, створення суспільного мовлення, викриття фактів корупції у медіасфері, моніторинг діяльності державних та регулятивних органів у галузі, протидія перетворенню ЗМІ у засоби пропаганди – пріоритетні теми «ДМ».

Слоган «Детектора медіа» — «Watchdog українських ЗМІ».

ГО «Детектор медіа» (до травня 2016 року – ГО «Телекритика») веде свою історію з січня 2004 року. Незмінним головою організації є її засновниця й натхненниця, відома українська журналістка й медіаексперт Наталія Лигачова.

Окрім «Детектор медіа», організація має ще низку власних інтернет-видань:MediaSapiens«Суспільне мовлення»«Відеотека»Brоadcast. До 30 жовтня 2015 року ця громадська організація спільно з медіагрупою «1+1 медіа» розвивала портал «Телекритика» (http://www.telekritika.ua), який наразі повністю належить «1+1 медіа».

ГО «Детектор медіа» має підтримку з боку міжнародних донорських організацій, зокрема, SIDA, Internews Network, NED, MATRA, Посольство США в Україні тощо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *