Сатиричний влог Юрка Космини «Ньюспалм» відтепер виходить на окремому [M]-каналі в Megogo

Сатиричний влог «Ньюспалм» від «Детектора медіа» і поета-сатирика Юрка Космини відтепер виходитиме на найбільшому українському OTT-сервісі Megogo. Випуски проєкту, який являє собою тижневий огляд вітчизняного медіаабсурду та перлів ворожої пропаганди, можна переглядати цілодобово в режимі нонстоп на каналі «[M] Ньюспалм».

«Мені як давньому футбольному вболівальнику (а відтак — і користувачу Megogo) дуже приємно, що “Ньюспалм” тепер виходить на одній платформі з трансляціями єврокубків. Впевнений, така співпраця дозволить “Ньюспалму” знайти нових глядачів та підняти боротьбу сарказму з пропагандою на новий технологічний рівень!» — каже Юрко Космина.

Як повідомлялось, у листопаді минулого року на Megogo з’явився інший проєкт «Детектора медіа» — авторський відеоблог Вадима Міського «Локшину замовляли?». У ньому розповідається, яку дезінформацію вкидають російські пропагандисти, як змінюються їхні методички для того, щоб досягати політичних цілей, і яку локшину намагаються згодувати кремлівські кухарі різним споживачам: і росіянам, і українцям, і мешканцям західних країн.

«Ньюспалм» у вигляді «двох сезонів шоу» на Megogo виклали наприкінці грудня минулого року. А тепер запустили й телеканал зі своєю сіткою, рандомно складеною з випусків за майже п’ять років виходу «Ньюспалму». У такому форматі на Megogo вже, наприклад, виходять «Рагулівна» та «Історія без міфів».

«Фактчекінг та розвінчання міфів — це те, чого бракує в ефірі телеканалів, але чого дуже потребує їхня глядацька аудиторія. Причому у якомога простішій формі викладення, щоб бути зрозумілим навіть для непідготовленого глядача. І саме це він тепер матиме змогу побачити на Megogo. Адже “Ньюспалм” Юрка Космини, на відміну від традиційного “важкого” контенту на цю тему, доносить надзвичайно важливу інформацію доступно, саркастично і захопливо, буквально висміюючи “страшилки” ворога і недолугості вітчизняних медійних персон», — прокоментувала шефредакторка інтернет-видання «Детектор медіа» Наталія Лигачова.

Нагадаємо, «Ньюспалм» — щотижневий віршовано-сатиричний огляд фейків, маніпуляцій, ганьби, зради, медіалаж та фейспалмів із життя засобів масової інформації та медійних персон. Слоган відеоблогу — «Тримайте руку біля лоба!». Від початку повномасштабного вторгнення здебільшого висміює ворожу та про-ворожу пропаганду.

В останньому випуску «Ньюспалму», приміром, ішлося про лошадок Путіна, мощі Миколая й гірчичники Оксани Марченко, у попередньому (річному дайджесті кринжу) — про лінгвоцид котів, кнопку Шамана і дрон Чебурашку, а перед тим у центрі поетичної уваги автора були акула Арестовича, кітель Шуфрича і зарплата Мосейчук.

Коротше, «все те, від чого рука сама тягнеться… переказати гроші Збройним силам України», як каже в кожному випуску «Ньюспалму воєнного часу» сам Юрко Космина.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *