Спеціальний звіт «Актуальні аспекти реформування журналістської освіти в Україні»

ГО «Телекритика» розробила дорожню карту, в якій містяться рекомендації для навчальних закладів, державних органів, громадських організацій та медіа ринку щодо того, які кроки необхідно вжити для реформи журналістської освіти.

Останнім часом журналістська освіта в Україні постійно стає предметом критики: студенти скаржаться на брак практики, редактори ЗМІ не задоволені рівнем підготовки випускників, а викладачі критикують бюрократичну систему й небажання медіаринку вступати в діалог із вишами.

ГО «Телекритика» проаналізувала, де в Україні готують фахівців спеціальності «журналістика», та провела експертні обговорення на тему реформи журналістської освіти, залучивши викладачів та представників медіаринку. На основі цього розроблено «дорожню карту», в якій містяться рекомендації для навчальних закладів, державних органів, громадських організацій та редакторів ЗМІ — щодо кроків, необхідних для віддалення системи журналістської освіти від радянських підходів із урахуванням тенденцій та змін у журналістиці й потреб медіаринку.

Звіт можна завантажити тут.

Нагадаємо, що раніше ГО «Телекритика» представила звіти:

Звіт підготовлений за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *