Стартувала онлайн-школа «Детектора медіа» «Якісний дебют у журналістиці»

Студенти і студентки журналістських спеціальностей вчитимуться писати тексти рівня провідних українських видань.

 10 березня стартував новий навчальний проєкт громадської організації «Детектор медіа»: онлайн-школа для студентів і студенток «Якісний дебют у журналістиці». Проєкт пропонує молодим людям, які прагнуть успіху в журналістиці, але відчувають брак практики, втілити свою мрію — з допомогою тренерів і менторів написати якісний матеріал рівня провідних українських видань.  

Заявки на участь у проєкті подали понад 230 майбутніх журналістів і журналісток з усіх регіонів України. З них організатори дібрали 21 учасника/учасницю. Це люди з Миколаєва, Вінниці, Києва, Львова, Івано-Франківська, Полтави, Харкова, Кривого Рогу, Запоріжжя, Одеси, Луганщини та Донеччини, які навчаються на медійних спеціальностях.

Викладачі школи — керівник відділу моніторингу і аналітики «Детектора медіа» Отар Довженко, головна редакторка репортажного видання Reporters Марічка Паплаускайте, керівник Центру журналістики Київської школи економіки Андрій Яніцький та інші.

«Менторство є дуже важливою складовою цього проєкту, — коментує керівник школи Отар Довженко. — Лекції і книжки — це те, що студенти, які здобувають журналістську освіту, можуть отримувати в необмеженій кількості — в їхніх вишах, бібліотеках, в інтернеті. Але без особистих консультацій і професійних порад, без виправлення помилок і безпосередньої взаємодії з редактором багатьом із них важко рухатися вперед у журналістиці. Цією школою ми спробуємо їм у цьому допомогти».

Учасники та учасниці зможуть познайомитися з успішними молодими медійниками, які поділяться ноу-хау ефективного та швидкого входження в професію, та послухають лекції про висвітлення найважливіших тем, які слухачі курсу визначили самі. Підсумком курсу повинен стати готовий матеріал, який — за можливості й бажання автора/авторки — організатори сподіваються побачити опублікованим у медіа.

Школа триватиме до травня 2021 року. Автори/авторки кількох найкращих матеріалів отримають запрошення на оплачене стажування в редакції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *