Світлана Остапа долучилась до семінару Аспен Інституту Київ

Заступниця шеф-редактора “Детектора медіа”, голова Наглядової ради НСТУ Світлана Остапа стала учасницею семінару «Виміри доброчесності», який проводився на діалоговій платформі Аспен Інституту Київ.

Семінар «Виміри доброчесності» провела діалогова платформа Аспен Інституту Київ в рамках проєкту «Доброчесність і врядування» 6 — 10 жовтня в Дніпропетровській області.
Учасниками події стали публічні службовці, представники академічних установ, неурядових та міжнародних організацій, медіаспільноти, експерти у сфері запобігання та протидії корупції – загалом 26 учасників.
Протягом п’яти днів модерованих дискусій учасники мали змогу обмінятися думками щодо шляхів розбудови доброчесності в Україні, зокрема щодо:
🔹сучасних визначень та підходів до доброчесності;
🔹моральних, етичних та політичних вимірів доброчесності;
🔹існуючих правових рамок доброчесності;
🔹ролі керівництва установ та організації у сприянні реалізації політик доброчесності.

“Очікування щодо семінару: 1) вирватися з рутини і заглибитися в світ філософії; 2) побути в компанії однодумців; 3) зробити щось корисне для нащадків. Коли побачила список учасників, то трохи засумнівалася щодо пункту 2. Але, прочитавши біографії учасників і познайомившись ближче, зрозуміла, що Аспен уміє підбирати групи. Учасники, незважаючи на високі посади, були відвертими і з повагою ставилися один до одного. Сподіваюсь, ця тема не залишиться на рівні обговорення, а матиме практичне продовження”, – поділилась враженнями Світлана Остапа.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *