Світлана Остапа провела навчання для прокурорів

Членкиня Комісії з журналістської етики, голова Наглядової ради Суспільного мовника (АТ «НСТУ»), заступниця шеф-редактора порталу «Детектор медіа» Світлана Остапа навчала прокурорів коректній взаємодії з медіа в рамках втілення співпраці Комісії з журналістської етики та Тренінгового центру прокурорів України

Тренінги пройшли 26-28 жовтня 2021 року. Тема звучала як «Підтримання публічного обвинувачення та взаємодія з медіа».

На заході обговорили:

  1. Права і обов’язки представників медіа: законодавчі і етичні норми.
  2. Неетична журналістика: як діяти? Як працює організація, що займається саморегулюванням медіа, – Комісія з журналістської етики.
  3. Практичні кейси скарг до КЖЕ. Комунікація з журналістами. Як і куди можна подати скаргу на матеріали ЗМІ.

Крім того, на тренінгу були присутні представники Офісу Генерального прокурора, Нововолинського відділу Володимир-Волинської окружної прокуратури Волинської обласної прокуратури, Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону, Дністровської окружної прокуратури Чернівецької області, Луганської обласної прокуратури, Рівненської окружної прокуратури Рівненської області, Львівської обласної прокуратури, Калуської окружної прокуратури Івано-Франківської області, Шаргородського відділу Жмеринської окружної прокуратури Вінницької області та інші.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *