Світлана Остапа провела тренінг для прокурорів та працівників суду

 19 травня 2021 року Світлана Остапа, заступниця шеф-редактора порталу «Детектор медіа», членкиня Комісії з журналістської етики, голова Наглядової ради Суспільного мовника (АТ «НСТУ») провела навчальний тренінг з питань етики та стандартів «Етична журналістика: саморегуляція в медіа чи судові позови» для прокурорів та працівників суду з різних регіонів України.

Під час лекції вони дізналися про права та обов’язки журналістів відповідно до законодавства, роботу Комісії та медійну реформу. Працівники суду підтвердили свою готовність звертатися до Комісії з журналістської етики як органу саморегуляції у разі виникнення спільних ситуацій щодо етики і стандартів при взаємодії із журналістами.

«Діяльність органів саморегулювання, таких як Комісія журналістської етики, є надзвичайно важливим для забезпечення формування культури професійної та чесної журналістики, а відтак утвердження довіри до ЗМІ та зміцнення принципу свободи слова в Україні. Ми приділяємо багато уваги не тільки розгляду скарг на медіа, але й просвіті», – відмітила Світлана Остапа під час свого виступу.

Нагадаємо, 21 січня 2021 року Комісія підписала Меморандум про співпрацю з Тренінговим центром прокурорів України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *